Aktuálně

pondělí,  9. duben 2018 | 11:09

Žijte naplno! Ivanka Trump radí, jak na to. Její kniha Přepišme pravidla úspěchu právě vychází!

Ivanka Trump_nova verze.jpg

Příjemný průvodce pracovním životem, který vám krok za krokem ukáže, jak šťastně žít a přitom si budovat kariéru.“ — USA Today
Ivančiny rady jsou úplně pro každého, nejen pro ženy.“ —Tony Hsieh, CEO of Zappos.com and author of Delivering Happiness

Ivanka Trump je nejen dcerou prezidenta Spojených států amerických, ale i podnikatelkou, spisovatelkou a maminkou tří dětí.
Její globálně obrovsky úspěšná kniha Přepišme pravidla úspěchu: Fenomén pracující ženy právě vychází i u nás. Napsala ji ještě před posledními prezidentskými volbami. 
Ivanka Trump se dostala mezi „40 pod 40“ – seznam nejúspěšnějších čtyřiceti lidí pod čtyřicet let - sestavovaný časopisem Fortune; je také nositelkou titulu Young Global Leader, který uděluje Světové ekonomické fórum.

Ivanka Trump přepisuje pravidla!

Ivanka Trump
Přepišme pravidla úspěchu: Fenomén pracující ženy
Z originálu Women Who WorkRewriting the Rules for Success přeložila Petra Procházková,  vychází v nakladatelství MOBA. 

Rády byste žily život, který vás bude naplňovat a který vám poskytne prostor na vše, co je pro vás důležité, ať už je to práce, rodina nebo koníčky? Tak právě tato kniha je pro vás ta pravá. Najdete v ní návod, jak přizpůsobit svůj život vašim vlastním prioritám a hodnotám. Ivanka Trumpová využila své dlouholeté snahy spojit dohromady životy manželky a matky a pracující ženy a podnikatelky, aby poradila ženám, jak mohou úspěšně propojit své osobní životy s těmi pracovními. V knize najdete rady a tipy nejen od ní, ale také od mnoha dalších úspěšných žen, které se ocitly ve stejné situaci a které vám rády pomohou najít svou vlastní cestu.
Ivanka Trumpová vás povede od prvních krůčků, kdy odhalíte své sny, cíle a ambice a sestavíte si své životní poslání, až po velké finále, kde vám poradí, jak být úspěšnou vůdčí osobností na každé firemní pozici a jak si založit vlastní podnikání. Každá kapitola navazuje na tu předchozí, rozvíjí schopnosti, které jste se již naučily, a pomáhá na nich dál stavět tak, aby vás dovedla až na vrchol úspěchu. 
Pokud toužíte po životě, který vás bude naplňovat a bude v něm místo pro všechno důležité, pro rodinu, práci i koníčky, tak právě tato kniha vám pomůže tohoto cíle dosáhnout.

„Vy jediná si dokážete vybudovat život, který budete milovat.“

Medailon:
Ivanka Trumpová se nedávno přestěhovala do Washingtonu, D.C., aby hájila vzdělávání a ekonomické možnosti žen a dívek poté, co se její otec stal čtyřicátým pátým prezidentem Spojených států amerických. Tuto knihu napsala ještě před volbami, v době, kdy byla výkonnou viceprezidentkou pro rozvoj a akvizice v The Trump Organization, spoluzakladatelkou Trump Hotels a výkonnou ředitelkou a zakladatelkou Ivanka Trump Collection a IvankaTrump.com. Vystudovala Wharton School Pensylvánské univerzity a je také autorkou dalšího bestselleru Trumpova karta

Obálky dubnových knižních novinek z nakladatelství MOBA si stáhnete zde: http://kestazeni.turner.cz/Knizni%20vydavatelstvi%20MOBA/2018/04_duben/

Dubnové novinky z nakladatelství MOBA:
Ivanka Trump, Přepišme pravidla úspěchu
Peter Dempf, Tajemství Hieronyma Bosche
Jana Klimečková, Slib svatojánské noci
Stanislav Češka, Případ českého knížete
Alena Jakoubková, Mluvit o ex…není dobré pro sex
Josef Škvorecký a Zdena Salivarová, Krátké setkání, s vraždou
Pavel Hejcman, Cesty knížecí


Johana Turner
TURNER PR 
johana@turner.cz, 420 606 232 055

www.turner.cz

Pro nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

zpět