O nás

PR se věnujeme téměř dvacet let. Zkušenosti jsme sbírali nejdříve jako zaměstnanci prestižních firem (Mezinárodní organizace pro migraci – IOM, Universal Music, Sony Music) a posléze, coby nezávislí „PíáRisté“, jsme začali pracovat „sami na sebe“, což postupem času logicky vedlo k založení naší vlastní agentury TURNER PR. Naší hlavní specializací je oblast kultury (hudba, knihy, divadlo a výtvarné umění), life stylu (kosmetika, design, potřeby pro domácnost) a zdravotnictví (preventivní informační kampaně, charita) a zároveň osobnostní management. Snažíme se přizpůsobit poskytované služby tak, aby vyhovovaly unikátním potřebám našich klientů a jejich projektům. Náš „rodinný přístup“ zaručující individuální péči s maximálním efektem je náš hlavní atribut i cíl. Nejlepší odměnou je pro nás SPOKOJENÝ KLIENT.

Proč Turner PR?

  • přímý přístup na majitele agentury
  • rychlá reakce na vaše aktuální potřeby
  • kreativita
  • osobní kontakt
  • flexibilita

Majitelé agentury:

Johana Turner

Po několikaleté práci pro Mezinárodní organizaci pro migraci IOM (PR a informační kampaně) jsem se rozhodla pokračovat v práci v public relations, podle mne nesmírně zajímavém oboru, a navíc ve vlastní agentuře.

Pavel J. Turner

Mnoho let jsem strávil prací pro dvě největší hudební vydavatelství (Universal Music a Sony Music) v oblasti PR a marketingu, produkce a koncertního zastoupení. Pracoval jsem také pro televizi Prima na pozici šéfproducenta zábavních pořadů. Nakonec jsem se rozhodl objevit kouzlo zaměstnat sám sebe, a zúročit získané zkušenosti a věnovat se dále PR a konzultační činnosti v naší agentuře.

Jazz - senior konzultant

Jazz

senior konzultant
Můj vztah ke klientům je veskrze pozitivní, zvlášť když donesou pamlsek.

She - junior konzultant

She

junior konzultant
Jsem jediný zahraniční pracovník naší kanceláře, pocházím z Kréty a o všem musím mít přehled.

Řekli o nás

Turner PR is one of the best agencies I have ever worked with. Highly professional, warm and friendly, they provide you with everything you need in order to promote your work while having a good time simultaneously.
Thomas Enger, spisovatel, 2014

„Naša dlhodobá spolupráca s Johanou a Pavlom je z rodu tých, kedy sa zo spolupracovníkov stanú priatelia a fanúšikovia, ktorí vám pomáhajú a podporujú vás aj mimo svoje pracovné povinnosti. Rád sa s nimi vždy stretávam aj pre ich pozitívny prístup a z našich debát často aj niečo pozitívne vzíde.”
Miro Žbirka, zpěvák, 2014

Spolupracovat s Johanou a Pavlem Turnerovými – to je doslova potěšení. Snít, vymýšlet a realizovat společně projekty, které přibližují knihy čtenářům. A to se nám už několik let výborně daří.
Petr Lovecký, jednatel knižního nakladatelství MOBA

Jako spisovatel mnoho času na propagaci nemám, neboť psát knihy je doslova řehole na dlouhé zimní i letní večery. Už druhý rok se mi o vše na poli PR stará agentura Turner PR a spolupráci si nemohu vynachválit. Jsme naladěni na stejnou pracovní vlnu a rozumíme si i lidsky. A to považuji v tomto oboru za velice důležité.
PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc., spisovatel, historik

Spolupráci agentury TURNER PR s pořádající AGENTUROU SCHOK při LETNÍCH SHAKESPEAROVSKÝCH SLAVNOSTECH lze směle označit za radostnou. Vzájemná součinnost je inspirativní, povznášející, a přispívá tak k udržení tradice i rozvoji největšího plenérového divadelního festivalu zaměřeného na dílo Williama Shakespeara.
Libor Gross, umělecký ředitel Letních shakespearovských slavností

Spolupráce s agenturou TURNER PR je pro nás velmi přínosná. Ceníme si zejména profesionality poskytnutých služeb, spolehlivosti a maximálního pracovního nasazeni nejen při běžné komunikaci, ale i při pořádání speciálních akcí pro novináře a naše klienty. Bonusem navíc je i osobní stránka spolupráce. Ceníme si individuálního přístupu a navíc si rozumíme i lidsky.
Kateřina Kutnohorská , spolumajitelka www.abouthome.cz

Naprostá spokojenost.
Hana Petřinová, majitelka koncertní agentury, pořadatelka hudebního festivalu OKOŘ

Jste zakřiknutý, stydící se introvert a přesto toužíte po úspěchu v šoubyznysu? Pro to správné PR se obraťte se na Johanu Turnerovou a jejího muže. Čeká Vás místo ve veřejném prostoru a ani to nebude bolet!
v.r. Michal Malátný, Chinaski